خب قراره چیکار کنیم؟

هوش مصنوعی تونسته تاثیرات خیلی زیادی در کسب و کارها و رشته‌های تحصیلی مختلف بذاره قسمتی از این تاثیرات در این ویدیو توضیح داده شده. استفاده از داده‌کاوی و یادگیری‌ماشینی تو دورانِ کلان‌داده‌ها انقلاب صنعتی جدید رو رقم زده. حالا ما می‌خوایم چیکار کنیم؟ همونطور که می‌دونیم هوش مصنوعی و علوم مرتبط با اون بسیار گسترده ان و اگه بخوایم از اول خودمون به تنهایی پیش بریم خیلی زمان میبره و توی این مسیر باید با ابهامات،‌ دوراهی‌ها و چالش‌های زیادی رو به رو بشیم. خیلی‌ها این مسیر رو رفتن، راه‌ها و پیچ و خم‌های مختلفش رو امتحان کردن و میتونن تجربه شون رو با ما به اشتراک بذارن، مسیر درست رو نشونمون بدن و خیلی از مشکلات رو قبل از اینکه پیش بیان بهمون نشون بدن.

ما مرکز مشاوره هوش مصنوعی رو در Ai Lessons شروع کردیم تا همه بتونن از تجربه کسانی که این مسیر رو رفتن و تونستن راه موفقیت رو پیدا کنن استفاده کنن، خیالشون از بابت چالش های پیش رو راحت باشه و مسیر هموارتری رو طی کنن.

پس ما می‌خوایم کمک کنیم که بتونی هم از زمان و هم از انرژی خودت و یا سازمانت به بهترین نحو استفاده کنی. برای شروع کافیه فرم زیر رو پُر کنی و بعدش ما باهاتون تماس می‌گیریم و هماهنگی‌های لازم صورت می‌گیره و میتونی از خدمات مشاوره و منتورینگ که توسط متخصصین حوزه هوش مصنوعی ارائه میشه استفاده کنی.

دانشجو هستی؟

هوش مصنوعی این روزا به عنوان یکی از علومی که فوق العاده کاربرد داره شناخته میشه و تو میتونی باهاش توی رشته تحصیلی خودت نوآوری‌های بی‌نظیری رو خلق کنی. داده‌کاوی می‌تونه اطلاعات جدید و ارزشمندی که شاید به آسونی به چشم نمیان رو تو تحقیقاتت بهت نشون بده و یادگیری‌ماشینی هم کمکت می‌کنه تا مدل‌های بهتر و کارامدتری رو بتونی ارائه کنی. ما در این مسیر در کنارت هستیم و میخوایم کمکت کنیم که خودت متخصص بشی؛ به عبارت دیگه ماهی‌گیری رو یادت بدیم! امیدواریم در کنار هم آینده بهتری رو برای دنیا ایجاد کنیم و خروجی‌های خوبی در سطح علمی و آزمایشگاهی و حتی تو صنعت داشته باشیم.

کارآفرین و یا صاحب کسب و کاری هستی؟

می‌تونیم بگیم که اگه تا چندسال آینده خودتون رو به هوش مصنوعی مجهز نکنین قطعا از قافله جا می‌مونین چون الآن دیگه عصر، عصر کلان‌داده و پردازش‌های داده‌محوره! اگه زود نجنبین رقباتون در مسیر پیشرفت ازتون جلو میزنن و احتمالا به سرنوشت دایناسورها دچار خواهید شد! ما به عنوان مجموعه Ai Lessons هم در دنیای دانشگاهی و هم در صنعت متخصص‌هایی با سوابق و تجارب خوبی رو دور هم جمع کردیم که تجربه و دانش این افراد میتونه باعث ارزش‌آفرینی دوباره کسب و کارتون بشه. وقتش رسیده که از منابع مالی، انسانی و زمانیتون به شکل بهتری استفاده کنین.

به دنبال ساخت آینده بهتر هستی؟

  • ایمیلی که بیشتر بهش مراجعه می‌کنین